Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy wyremontowane Gleźno - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Rynek pierwotny

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu o powierzchni użytkowej 139,4 m , położonego na dużej działce o powierzchni 2607 m , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Gleźno

Gleźno,zachodniopomorskie

375 000 zł140 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Choszczno okolica 4km dom na sprzedaż o polw. ok 140 m2. Budowany z cegły pełnej, otynkowany tynkiem cementowo-wapiennym. Strop drewniany, konstrukcja dachu płatwiowo-kleszczowa, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gleźno

Gleźno,zachodniopomorskie

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Choszczno ok 4km ok 140 m2 budynek gospodarcz0-socjalny na dużej działce. Budowany z cegły pełnej, otynkowany tynkiem cementowo-wapiennym. Strop drewniany, konstrukcja dachu płatwiowo-kleszczowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Pełczycka

Barlinek(Gleźno + 19 km)

499 000 zł677 m² 737,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uwaga niższa cena Z 1.200.000 ZŁ NA 499.000 ZŁ Szanowni Panstwo nasze BIURO NIERUCHOMOSCI oferuje: PIĘKNĄ STYLOWĄ PONIEMIECKĄ WILLE W CENTRUM MIASTA BARLINEK Wybudowana została na początku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rębusz

Rębusz(Gleźno + 20 km)

145 000 zł90 m² 1 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Nieruchomość zabudowana położona na skraju wsi dla osób ceniących ciszę i przejrzystość przyrody! Na działce o pow. 1742m2 posadowiony dom wolnostojący o pow. użyt. 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sławęcin

Sławęcin(Gleźno + 10 km)

89 000 zł130 m² 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Choszczno okolica duży lokal uzytkowy - sklep wielobrańzowy W stanie do remontu - mozliwośc zmiany przeznaczenia W całości na lokal mieszkalny w bardzo atrakcyjnej cenie 59 tys tys. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Barlinek(Gleźno + 19 km)

625 000 zł148 m² 4 220,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Oferta na wyłączność. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wraz z lokalem usługowym w centrum miasta Barlinek. Prezentowana nieruchomość to Dom o powierzchni całkowitej 148m2.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij